Obsah > Tělesa > Přehled úspěšných kosmických startů v roce 2010

Označení       SSC  Start       Název tělesa               Provoz      Kosmodrom     Nosič
----------------------------------------------------------------------------------------------
2010-001A    36287  16.01.2010  Beidou 2-G3 (Compass G3)   Čína        Xichang       CZ 3C
2010-002A    36358  28.01.2010  Raduga-1M                  Rusko       Bajkonur      Proton M/BriM
2010-003A    36361  03.02.2010  Progress M-04M (ISS-36P)   Rusko       Bajkonur      Sojuz U
2010-004A    36394  08.02.2010  STS-130 (ISS-20A)          USA         KSC           STS En/23
2010-005A    36395  11.02.2010  SDO                        USA         KSC           Atlas 5/401
2010-006A    36397  12.02.2010  Intelsat 16                USA         Bajkonur      Proton M/BriM
2010-007A    36400  01.03.2010  Kosmos 2459 (Glonass 123)  Rusko       Bajkonur      Proton M/DM2
2010-007B    36401  01.03.2010  Kosmos 2460 (Glonass 124)  Rusko       Bajkonur      Proton M/DM2
2010-007C    36402  01.03.2010  Kosmos 2461 (Glonass 125)  Rusko       Bajkonur      Proton M/DM2
2010-008A    36411  04.03.2010  GOES-15 (GOES-P)           USA         KSC           Delta 4M+
2010-009A    36413  05.03.2010  Yaogan 9A (YW-9A)          Čína        Jiuquan       CZ 4C
2010-009B    36414  05.03.2010  Yaogan 9B (YW-9B)          Čína        Jiuquan       CZ 4C
2010-009C    36415  05.03.2010  Yaogan 9C (YW-9C)          Čína        Jiuquan       CZ 4C
2010-010A    36499  20.03.2010  EchoStar 14                USA         Bajkonur      Proton M/BriM
2010-011A    36505  02.04.2010  Sojuz TMA-18 (ISS-22S)     Rusko       Bajkonur      Sojuz FG
2010-012A    36507  05.04.2010  STS-131 (ISS-19A)          USA         KSC           STS Di/38
2010-013A    36508  08.04.2010  CryoSat-2                  M.organiz.  Bajkonur      Dněpr 1
2010-014A    36511  16.04.2010  Kosmos 2462                Rusko       Pleseck       Sojuz U
2010-015A    36514  22.04.2010  X-37B OTV-1                USA         KSC           Atlas 5/501
2010-016A    36516  24.04.2010  SES-1                      USA         Bajkonur      Proton M/BriM
2010-017A    36519  27.04.2010  Kosmos 2463                Rusko       Pleseck       Kosmos 3M
2010-018A    36521  28.04.2010  Progress M-05M (ISS-37P)   Rusko       Bajkonur      Sojuz U
2010-019A    36572  14.05.2010  STS-132 (ISS-ULF4)         USA         KSC           STS At/32
2010-020A    36573  20.05.2010  Negai*                     Japonsko    Tanegašima    H 2A
2010-020B    36574  20.05.2010  Waseda Sat 2               Japonsko    Tanegašima    H 2A
2010-020C    36575  20.05.2010  KSAT (Hayato)              Japonsko    Tanegašima    H 2A
2010-020D    36576  20.05.2010  Akatsuki (Planet-C, VCO)   Japonsko    Tanegašima    H 2A
2010-020E    36577  20.05.2010  IKAROS                     Japonsko    Tanegašima    H 2A
2010-020F    36578  20.05.2010  UNITEC-1                   Japonsko    Tanegašima    H 2A
2010-021A    36581  21.05.2010  Astra 3B                   Lucemburs.  Kourou        Ariane 5ECA
2010-021B    36582  21.05.2010  COMSATBw-2                 Německo     Kourou        Ariane 5ECA
2010-022A    36585  28.05.2010  USA 213 (GPS 2F-1)         USA         KSC           Delta 4M+
2010-023A    36588  02.06.2010  SERVIS-2                   Japonsko    Pleseck       Rokot BrizKM
2010-024A    36590  02.06.2010  Beidou 2-G4                Čína        Xichang       CZ 3C
2010-025A    36592  03.06.2010  Badr 5 (Arabsat 5B)        S.Arábie    Bajkonur      Proton M/BriM
2010-026A    36595  04.06.2010  Dragon Mock-up             USA         KSC           Falcon 9
2010-027A    36596  15.06.2010  SJ-12                      Čína        Jiuquan       CZ 2D
2010-028A    36598  15.06.2010  Picard                     Francie     Jasnyj        Dněpr 1
2010-028A    36599  15.06.2010  Prisma                     Švédsko     Jasnyj        Dněpr 1
2010-028A    36600  15.06.2010  BPA-1                      Ukrajina    Jasnyj        Dněpr 1
2010-029A    36603  15.06.2010  Sojuz TMA-19 (ISS-23S)     Rusko       Bajkonur      Sojuz FG
2010-030A    36605  21.06.2010  TanDEM-X                   Německo     Bajkonur      Dněpr 1
2010-031A    36608  22.06.2010  Offeq 9                    Izrael      Palmachim     Shavit 2
2010-032A    36744  26.06.2010  Cheollian (COMS-1)         S.Korea     Kourou        Ariane 5ECA
2010-032B    36745  26.06.2010  Badr 5A (Arabsat 5A)       S.Arábie    Kourou        Ariane 5ECA
2010-033A    36748  30.06.2010  Progress M-06M (ISS-38P)   Rusko       Bajkonur      Sojuz U
2010-034A    36792  10.07.2010  EchoStar 15                USA         Bajkonur      Proton M/BriM
2010-035A    36795  12.07.2010  CartoSat-2B                Indie       Shriharikota  SLV CA
2010-035B    36796  12.07.2010  StudSat                    Indie       Shriharikota  SLV CA
2010-035C    36797  12.07.2010  AISSat-1                   Norsko      Shriharikota  SLV CA
2010-035D    36798  12.07.2010  AlSat-2A                   Alžírsko    Shriharikota  SLV CA
2010-035E    36799  12.07.2010  TiSat-1                    Švýcarsko   Shriharikota  SLV CA
2010-036A    36828  31.07.2010  Beidou 2-G5                Čína        Xichang       CZ 3A
2010-037A    36830  04.08.2010  Nilesat 201                Egypt       Kourou        Ariane 5ECA
2010-037B    36831  04.08.2010  Rascom-QAF 1R              Mauricius   Kourou        Ariane 5ECA
2010-038A    36834  09.08.2010  YW-10 (Yaogan 10)          Čína        Taiyuan       CZ 4C
2010-039A    36868  14.08.2010  USA 214 (AEHF-1)           USA         KSC           Atlas 5/531
2010-040A    36985  24.08.2010  TH-1                       Čína        Jiuquan       CZ 2D
2010-041A    37137  02.09.2010  Kosmos 2464                Rusko       Bajkonur      Proton M/DM2
2010-041B    37138  02.09.2010  Kosmos 2465                Rusko       Bajkonur      Proton M/DM2
2010-041C    37139  02.09.2010  Kosmos 2466                Rusko       Bajkonur      Proton M/DM2
2010-042A    37150  04.09.2010  XN-6 (Chinasat 6A)         Čína        Xichang       CZ 3B
2010-043A    37152  08.09.2010  Kosmos 2467                Rusko       Pleseck       Rokot BrizKM
2010-043B    37153  08.09.2010  Kosmos 2468                Rusko       Pleseck       Rokot BrizKM
2010-043C    37154  08.09.2010  Gonec-M 5                  Rusko       Pleseck       Rokot BrizKM
2010-044A    37156  10.09.2010  Progress M-07M (ISS-39P)   Rusko       Bajkonur      Sojuz U
2010-045A    37158  11.09.2010  Michibiki (QZS-1)          Japonsko    Tanegašima    H 2A202
2010-046A    37162  21.09.2010  USA 215 (NROL-41)          USA         Vandenberg    Atlas 5/501
2010-047A    37165  22.09.2010  YW-11 (Yaogan 11)          Čína        Jiuquan       CZ 2D
2010-047B    37166  22.09.2010  PX-1A (ZDPS-1A)            Čína        Jiuquan       CZ 2D
2010-048A    37168  26.09.2010  USA 216 (SBSS-1)           USA         Vandenberg    Minotaur 4
2010-049A    37170  30.09.2010  Kosmos 2469                Rusko       Pleseck       Molnija M/2BL
2010-050A    37174  01.10.2010  Chang'e 2                  Čína        Xichang       CZ 3C
2010-051A    37179  06.10.2010  SJ-6-04A                   Čína        Taiyuan       CZ 4B
2010-051B    37180  06.10.2010  SJ-6-04B                   Čína        Taiyuan       CZ 4B
2010-052A    37183  07.10.2010  Sojuz TMA-01M (ISS-24S)    Rusko       Bajkonur      Sojuz FG
2010-053A    37185  14.10.2010  Sirius XM-5                USA         Bajkonur      Proton M/BriM
2010-054A    37188  19.10.2010  Globalstar 2-1             USA         Bajkonur      Sojuz 2.1a/F
2010-054B    37189  19.10.2010  Globalstar 2-2             USA         Bajkonur      Sojuz 2.1a/F
2010-054C    37190  19.10.2010  Globalstar 2-3             USA         Bajkonur      Sojuz 2.1a/F
2010-054D    37191  19.10.2010  Globalstar 2-4             USA         Bajkonur      Sojuz 2.1a/F
2010-054E    37192  19.10.2010  Globalstar 2-5             USA         Bajkonur      Sojuz 2.1a/F
2010-054F    37193  19.10.2010  Globalstar 2-6             USA         Bajkonur      Sojuz 2.1a/F
2010-055A    37196  27.10.2010  Progress M-08M (ISS-40P)   Rusko       Bajkonur      Sojuz U
2010-056A    37206  28.10.2010  Eutelsat W3B               M.organiz.  Kourou        Ariane 5ECA
2010-056B    37207  28.10.2010  B-Sat 3b                   Japonsko    Kourou        Ariane 5ECA
2010-057A    37210  31.10.2010  Beidou 2-G6 (Compass G6)   Čína        Xichang       CZ 3C
2010-058A    37212  02.11.2010  Meridian 3                 Rusko       Pleseck       Sojuz 2.1a
2010-059A    37214  04.11.2010  FY-3B                      Čína        Taiyuan       CZ 4C
2010-060A    37216  06.11.2010  COSMO-SkyMed 4             Itálie      Vandenberg    Delta 7420
2010-061A    37218  14.11.2010  Sky Terra 1                USA         Bajkonur      Proton M/BriM
2010-062A    37222  20.11.2010  STPSat-2 (USA 217)         USA         Kodiak        Minotaur 4/HASP
2010-062B    37223  20.11.2010  RAX (USA 218)              USA         Kodiak        Minotaur 4/HASP
2010-062C    37224  20.11.2010  O/OREOS (USA 219)          USA         Kodiak        Minotaur 4/HASP
2010-062D    37225  20.11.2010  FASTSat-HSV01 (USA 220)    USA         Kodiak        Minotaur 4/HASP
2010-062E    37226  20.11.2010  FalconSat (USA 221)        USA         Kodiak        Minotaur 4/HASP
2010-062F    37227  20.11.2010  FAST-1 (USA 222)           USA         Kodiak        Minotaur 4/HASP
2010-062J    37230  20.11.2010  Ballast A                  USA         Kodiak        Minotaur 4/HASP
2010-062K    37231  20.11.2010  Ballast B                  USA         Kodiak        Minotaur 4/HASP
2010-062L    37361  20.11.2010  NanoSail-D-002             USA         Kodiak        Minotaur 4/HASP
2010-063A    37232  21.11.2010  NROL-32 (USA 223)          USA         KSC           Delta 4H
2010-064A    37234  24.11.2010  ZX-20A (Chinasat 20A)      Čína        Xichang       CZ 3A
2010-065A    37237  26.11.2010  HYLAS-1                    Anglie      Kourou        Ariane 5ECA
2010-065B    37238  26.11.2010  Intelsat 17                Lucemburs.  Kourou        Ariane 5ECA
2010-066A    37244  08.12.2010  Dragon C1                  USA         KSC           Falcon 9
2010-066B    37245  08.12.2010  QbX-2 (Colony 1-2)         USA         KSC           Falcon 9
2010-066C    37246  08.12.2010  SMDC-ONE                   USA         KSC           Falcon 9
2010-066D    37247  08.12.2010  Perseus 003                USA         KSC           Falcon 9
2010-066E    37248  08.12.2010  Perseus 001                USA         KSC           Falcon 9
2010-066F    37249  08.12.2010  QbX-1 (Colony 1-1)         USA         KSC           Falcon 9
2010-066G    37250  08.12.2010  Perseus 002                USA         KSC           Falcon 9
2010-066H    37251  08.12.2010  Perseus 000                USA         KSC           Falcon 9
2010-066J    37252  08.12.2010  Mayflower (Caerus)         USA         KSC           Falcon 9
2010-067A    37254  15.12.2010  Sojuz TMA-20 (ISS-25S)     Rusko       Bajkonur      Sojuz FG
2010-068A    37256  17.12.2010  Beidou 2-G7                Čína        Xichang       CZ 3A
2010-069A    37258  26.12.2010  Ka-Sat                     M.organiz.  Bajkonur      Proton M/BriM
2010-070A    37264  29.12.2010  Hispasat 1E                Španělsko   Kourou        Ariane 5ECA
2010-070B    37265  29.12.2010  Koreasat 6                 S.Korea     Kourou        Ariane 5ECA
----------------------------------------------------------------------------------------------
Odkazy z označení tělesa vedou do Katalogu družic Space 50 (mimo MEK).
Odkazy z názvu tělesa vedou na jeho obrázek (pokud je k dispozici).

Aktualizováno : 30.12.2014

[ Obsah | Nepilotované lety | Pilotované lety | Tělesa ]

Pokud není uvedeno jinak, jsou použité fotografie z NASA (viz. Using NASA Imagery) a dalších volně přístupných zdrojů.