Obsah > Tělesa > Přehled úspěšných kosmických startů v roce 2004

Označení       SSC  Start       Název tělesa               Provoz      Kosmodrom     Nosič
----------------------------------------------------------------------------------------------
2004-001A    28137  11.01.2004  Estrela do Sul 1           Brazílie    Sea Launch    Zenit 3SL
2004-002A    28142  29.01.2004  Progress M1-11 (ISS-13P)   Rusko       Bajkonur      Sojuz U
2004-003A    28154  05.02.2004  Americom 10 (AMC-10)       USA         KSC           Atlas 2AS
2004-004A    28158  14.02.2004  DSP-22 (USA 176)           USA         KSC           Titan 4B
2004-005A    28163  17.02.2004  Molnija-1T                 Rusko       Pleseck       Molnija M
2004-006A    28169  02.03.2004  Rosetta                    M.organiz.  Kourou        Ariane 5G+
2004-007A    28184  13.03.2004  MBSAT-1                    Japonsko    KSC           Atlas 2A
2004-008A    28187  15.03.2004  Eutelsat W3A               M.organiz.  Bajkonur      Proton M/BriM
2004-009A    28189  20.03.2004  GPS 2R-11 (USA 177)        USA         KSC           Delta 7925
2004-010A    28194  27.03.2004  Raduga-1 7                 Rusko       Bajkonur      Proton K/DM2
2004-011A    28218  16.04.2004  Superbird 6                Japonsko    KSC           Atlas 2AS
2004-012A    28220  18.04.2004  SW-1                       Čína        Xichang       CZ 2C
2004-012B    28222  18.04.2004  NX-1                       Čína        Xichang       CZ 2C
2004-013A    28228  19.04.2004  Sojuz TMA-4 (ISS-8S)       Rusko       Bajkonur      Sojuz FG
2004-014A    28230  20.04.2004  Gravity Probe B            USA         Vandenberg    Delta 7920
2004-015A    28234  26.04.2004  Ekspress AM-11             Rusko       Bajkonur      Proton K/DM2M
2004-016A    28238  04.05.2004  DirecTV-7S                 USA         Sea Launch    Zenit 3SL
2004-017A    28252  19.05.2004  Americom 11 (AMC-11)       USA         KSC           Atlas 2AS
2004-018A    28254  20.05.2004  ROCSAT-2                   Taiwan      Vandenberg    Taurus XL
2004-019A    28261  25.05.2004  Progress M-49 (ISS-14P)    Rusko       Bajkonur      Sojuz U
2004-020A    28350  28.05.2004  Kosmos 2405                Rusko       Bajkonur      Cyklon 2
2004-021A    28352  10.06.2004  Kosmos 2406                Rusko       Bajkonur      Zenit 2
2004-022A    28358  16.06.2004  Intelsat 10-02             M.organiz.  Bajkonur      Proton M/BriM
2004-023A    28361  23.06.2004  GPS 2R-12 (USA 178)        USA         KSC           Delta 7925
2004-024A    28364  29.06.2004  Telstar 18 (Apstar 5)      USA         Sea Launch    Zenit 3SL
2004-025A    28366  29.06.2004  Latinsat-D                 Argentina   Bajkonur      Dněpr 
2004-025C    28368  29.06.2004  Demeter                    Francie     Bajkonur      Dněpr 
2004-025D    28369  29.06.2004  SaudiComsat-1              S.Arábie    Bajkonur      Dněpr 
2004-025E    28370  29.06.2004  SaudiComsat-2              S.Arábie    Bajkonur      Dněpr 
2004-025F    28371  29.06.2004  Saudisat-2                 S.Arábie    Bajkonur      Dněpr 
2004-025G    28372  29.06.2004  Latinsat-C                 Argentina   Bajkonur      Dněpr 
2004-025H    28373  29.06.2004  Unisat-3                   Itálie      Bajkonur      Dněpr 
2004-025K    28375  29.06.2004  Amsat-Oscar-E              M.organiz.  Bajkonur      Dněpr 
2004-026A    28376  15.07.2004  Aura                       USA         Vandenberg    Delta 7920
2004-027A    28378  18.07.2004  Anik F2                    Kanada      Kourou        Ariane 5G+
2004-028A    28380  22.07.2004  Kosmos 2407                Rusko       Pleseck       Kosmos 3M
2004-029A    28382  25.07.2004  TC-2 (Double Star 2)       Čína        Taiyuan       CZ 2C
2004-030A    28384  03.08.2004  MESSENGER                  USA         KSC           Delta 7925H
2004-031A    28393  04.08.2004  Amazonas                   Španělsko   Bajkonur      Proton K/BriM
2004-032A    28399  11.08.2004  Progress M-50 (ISS-15P)    Rusko       Bajkonur      Sojuz U
2004-033A    28402  29.08.2004  FSW-19 (FSW-3 2)           Čína        Jiuquan       CZ 2C
2004-034A    28384  31.08.2004  SDS-2 (USA 179)            USA         KSC           Atlas 2AS
2004-035A    28413  08.09.2004  SJ-6A                      Čína        Taiyuan       CZ 4B
2004-035C    28415  08.09.2004  SJ-6B                      Čína        Taiyuan       CZ 4B
2004-036A    28417  20.09.2004  Edusat (GSat-3)            Indie       Shriharikota  SLV GSLV
2004-037A    28419  23.09.2004  Kosmos 2408                Rusko       Pleseck       Kosmos 3M
2004-037B    28420  23.09.2004  Kosmos 2409                Rusko       Pleseck       Kosmos 3M
2004-038A    28396  24.09.2004  Kosmos 2410                Rusko       Pleseck       Sojuz U
2004-039A    28424  27.09.2004  FSW-20 (FSW-3 3)           Čína        Jiuquan       CZ 2D
2004-040A    28444  14.10.2004  Sojuz TMA-5 (ISS-9S)       Rusko       Bajkonur      Sojuz FG
2004-041A    28446  14.10.2004  AMC-15 (Americom 15)       USA         Bajkonur      Proton M/BriM
2004-042A    28451  19.10.2004  FY-2C                      Čína        Xichang       CZ 3A
2004-043A    28453  29.10.2004  Ekspress AM-1              Rusko       Bajkonur      Proton K/DM2M
2004-044A    28470  06.11.2004  ZY-2 3                     Čína        Taiyuan       CZ 4B
2004-045A    28472  06.11.2004  GPS 2R-13 (USA 180)        USA         KSC           Delta 7925
2004-046A    28479  18.11.2004  SW-2                       Čína        Xichang       CZ 2C
2004-047A    28485  20.11.2004  Swift                      USA         KSC           Delta 7320
2004-048A    28472  17.12.2004  AMC-16 (Americom 16)       USA         KSC           Atlas 521
2004-049A    28492  18.12.2004  Hélios 2A                  Francie     Kourou        Ariane 5G+
2004-049B    28493  18.12.2004  Nanosat 01                 Španělsko   Kourou        Ariane 5G+
2004-049C    28494  18.12.2004  Essaim 1                   Francie     Kourou        Ariane 5G+
2004-049D    28495  18.12.2004  Essaim 2                   Francie     Kourou        Ariane 5G+
2004-049E    28496  18.12.2004  Essaim 3                   Francie     Kourou        Ariane 5G+
2004-049F    28497  18.12.2004  Essaim 4                   Francie     Kourou        Ariane 5G+
2004-049G    28498  18.12.2004  Parasol                    Francie     Kourou        Ariane 5G+
2004-050A    28500  21.12.2004  Demosat (USA 181)          USA         KSC           Delta 4H
2004-051A    28503  23.12.2004  Progress M-51 (ISS-16P)    Rusko       Bajkonur      Sojuz U
2004-052A    28505  24.12.2004  Sič-1M                     Ukrajina    Pleseck       Cyklon 3
2004-052C    28507  24.12.2004  Mikron                     Ukrajina    Pleseck       Cyklon 3
2004-053A    28508  26.12.2004  Kosmos 2413                Rusko       Bajkonur      Proton K/DM2
2004-053B    28509  26.12.2004  Kosmos 2411                Rusko       Bajkonur      Proton K/DM2
2004-053C    28510  26.12.2004  Kosmos 2412                Rusko       Bajkonur      Proton K/DM2
----------------------------------------------------------------------------------------------
Odkazy z označení tělesa vedou do Katalogu družic Space 50 (mimo MEK).
Odkazy z názvu tělesa vedou na jeho obrázek (pokud je k dispozici).

Aktualizováno : 30.12.2014

[ Obsah | Nepilotované lety | Pilotované lety | Tělesa ]

Pokud není uvedeno jinak, jsou použité fotografie z NASA (viz. Using NASA Imagery) a dalších volně přístupných zdrojů.