Obsah > Aktuality > Starty raket > Poslední vypuštěná kosmická tělesa
Datum  UT     Název                       Raketa               Kosmodrom          Mise          Označení
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
02.03. 07:49  Crew Dragon DM-1            Falcon 9R            KSC LC39A          Osobní loď    011A 
09.03. 16:28  Zhongxing 6C                CZ 3B/G2             Xichang LC3        Komunikace    012A 
14.03. 19:14  Sojuz MS-12                 Sojuz FG             Bajkonur LC1       Osobní loď    013A 
16.03. 00:26  WGS 10                      Delta 4M+(5,4)       Canaveral SLC37B   Komunikace    014A 
22.03. 01:50  PRISMA                      Vega                 Kourou ELV         Snímkování    015A 
28.03. 23:37  R3D2                        Electron             Mahia              Technologie   016A 
31.03. 15:51  TianLian 2-01               CZ 3B/G2             Xichang            Komunikace    017A 
01.04. 03:57  EMISAT                      PSLV QL              Šríharikota SLP    Sledování     018A 
              Flock 4a-1/ Dove 221                                                Snímkování    018B 
              Flock 4a-2/ Dove 220                                                Snímkování    018C 
              Flock 4a-3/ Dove 220                                                Snímkování    018D 
              Flock 4a-4/ Dove 222                                                Snímkování    018E 
              Astrocast-0.2                                                       IoT           018F 
              Lemur-2-JohanLoran                                                  Meteorologie  018G 
              Lemur-2-Beaudacious                                                 Meteorologie  018H 
              Lemur-2-Elham                                                       Meteorologie  018J 
              Lemur-2-Victor-Andre                                                Meteorologie  018K 
              Flock 4a-17/Dove 221                                                Snímkování    018L 
              Flock 4a-18/Dove 221                                                Snímkování    018M 
              Flock 4a-19/Dove 223                                                Snímkování    018N 
              Flock 4a-20/Dove 223                                                Snímkování    018P 
              Flock 4a-8/ Dove 221                                                Snímkování    018Q 
              Flock 4a-7/ Dove 222                                                Snímkování    018R 
              Flock 4a-6/ Dove 220                                                Snímkování    018S 
              Flock 4a-5/ Dove 222                                                Snímkování    018T 
              Flock 4a-11/Dove 222                                                Snímkování    018U 
              Flock 4a-10/Dove 220                                                Snímkování    018V 
              Flock 4a-9/ Dove 222                                                Snímkování    018W 
              Flock 4a-16/Dove 222                                                Snímkování    018X 
              Flock 4a-15/Dove 220                                                Snímkování    018Y 
              Flock 4a-14/Dove 222                                                Snímkování    018Z 
              Flock 4a-13/Dove 220                                                Snímkování    018AA
              Danu Pathfinder 1                                                   Komunikace    018AB
              AISAT-1/PSLV-C45-PS4                                                Komunikace    018AC
              BlueWalker 1                                                        IoT           018AD
              Flock 4a-12/Dove 220                                                Snímkování    018AE
              M6P                                                                 IoT           018AF
04.04. 11:01  Progress MS-11              Sojuz 2-1A           Bajkonur LC31      Nákl. loď     019A 
04.04. 17:03  O3b FM17                    Sojuz ST-B/Fregat    Kourou ELS         Komunikace    020A 
              O3b FM18                                                            Komunikace    020B 
              O3b FM19                                                            Komunikace    020C 
              O3b FM20                                                            Komunikace    020D 
11.04. 22:35  Arabsat 6A                  Falcon Heavy         KSC LC39A          Komunikace    021A 
17.04. 20:46  Cygnus NG-11                Antares 230          Wallops LA0B       Nákl. loď     022A 
20.04. 14:41  Beidou DW 44                CZ 3B                Xichang LC3        Navigace      023A 
29.04. 22:52  Tianhui-2 01A               CZ 4B                Taiyuan LC9        Snímkování    024A 
              Tianhui-2 01B                                                       Snímkování    024B 
04.05. 06:48  Dragon CRS-17               Falcon 9R            Canaveral SLC40    Nákl. loď     025A 
05.05. 06:00  Harbinger                   Electron             Mahia LC1          Radar         026A 
              SPARC-1                                                             Technologie   026B 
              Falcon-ODE                                                          Kalibrace     026C 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Informace vycházejí z Jonathan's Space reportu, SPACE 50 a Gunter's Space Page.

Aktualizováno: 08.05.2019

[ Obsah | Aktuality | Archiv startů (od 07/96)
| 2000 | 2001 | 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 ]


Pokud není uvedeno jinak, jsou použité fotografie z NASA (viz. Using NASA Imagery) a dalších volně přístupných zdrojů.