Obsah > Aktuality > Starty raket > Poslední vypuštěná kosmická tělesa
Datum  UT     Název                       Raketa               Kosmodrom          Mise          Označení
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
01.02. 02:07  Kanopus V-3                 Sojuz 2.1a/Fregat    Vostočnyj 1S       Snímkování    14A  
              Kanopus V-4                                                         Snímkování    14B  
              OBJECT C                                                                          14C  
              OBJECT D                                                                          14D  
              OBJECT E                                                                          14E  
              OBJECT F                                                                          14F  
              OBJECT G                                                                          14G  
              OBJECT H                                                                          14H  
              OBJECT J                                                                          14J  
02.02. 07:51  Zhang Heng 1                CZ 2D                Jiuquan N/A        Věda          15A  
              OBJECT B                                                                          15B  
              ZHANGZHENG-1                                                                      15C  
              NUSAT 4                                                                           15D  
              GOMX4-B                                                                           15E  
              GOMX4-A                                                                           15F  
              OBJECT G                                                                          15G  
              SHAONIAN XING                                                                     15H  
              OBJECT J                                                                          15J  
              NUSAT 5                                                                           15K  
03.02. 05:03  Tasuki                      SS 520-5             Kagošima LP-K      Komunikace    16A  
              OBJECT B                                                                          16B  
06.02. 20:45  Tesla Roadster              Falcon Heavy         KSC LC-39A         Test          17A  
12.02. 05:03  Beidou DW28                 CZ 3B/YZ-1           Xichang LC-2       Navigace      18A  
              Beidou DW29                                                         Navigace      18B  
13.02. 08:13  Progress MS-08              Sojuz 2.1a           Bajkonur PU-31/6   Nákl. loď     19A  (připojení k ISS 15.02.2018)
22.02. 14:17  PAZ                         Falcon 9 v1.1        Vandenberg SLC-4E  Radar         20A  
              Tintin A                                                            Komunikace    20B  
              Tintin B                                                            Komunikace    20C  
27.02. 04:34  IGS Optical-6               H 2A/202             Tanegašima Y-1     Snímkování    21A  
01.03. 22:02  GOES S                      Atlas 5/541          Canaveral SLC-41   Meteorologie  22A  
06.03. 05:33  Hispasat 30W-6              Falcon 9 v1.2        Canaveral SLC-40   Komunikace    23A  
              PODSAT                                                              Technologie   23B  
09.03. 17:10  O3b FM15                    Sojuz ST-B/Fregat-MT Kourou ELS         Komunikace    24A  
              O3b FM16                                                            Komunikace    24B  
              O3b FM14                                                            Komunikace    24C  
              O3b FM13                                                            Komunikace    24D  
17.03. 07:10  LKW-4                       CZ 2D                Jiuquan SLS-603    Snímkování    25A  
21.03. 17:44  Sojuz MS-08                 Sojuz FG             Bajkonur PU-1/5    Osobní loď    26A  (připojení k ISS 22.03.2018)
29.03. 11:26  GSAT-6A                     GSLV                 Šríharikota SLP    Komunikace    27A  
29.03. 17:38  Kosmos-2525                 Sojuz 2.1v           Pleseck 43/PU-4    Snímkování    28A  
29.03. 17:56  Beidou DW 30                CZ 3B/YZ-1           Xichang LC-2       Navigace      29A  
              Beidow DW 31                                                        Navigace      29B  
30.03. 14:13  Iridium SV148               Falcon 9 v1.1        Vandenberg SLC-4E  Komunikace    30A  
              Iridium SV149                                                       Komunikace    30B  
              Iridium SV157                                                       Komunikace    30C  
              Iridium SV140                                                       Komunikace    30D  
              Iridium SV145                                                       Komunikace    30E  
              Iridium SV146                                                       Komunikace    30F  
              Iridium SV144                                                       Komunikace    30G  
              Iridium SV150                                                       Komunikace    30H  
              Iridium SV142                                                       Komunikace    30J  
              Iridium SV143                                                       Komunikace    30K  
31.03. 03:22  Gaofen 1-02                 CZ 4C                Tanegašima LC-9    Snímkování    31A  
              Gaofen 1-03                                                         Snímkování    31B  
              Gaofen 1-04                                                         Snímkování    31D  
02.04. 20:30  Dragon CRS-14               Falcon 9 v1.1        Canaveral SLC-40   Nákl. loď     32A  (připojení k ISS 04.04.2018)
05.04. 21:34  Superbird-8/DSN-1           Ariane 5 ECA         Kourou ELA-3       Komunikace    33A  
              Hylas 4                                                             Komunikace    33B  
10.04. 04:25  Yaogan 31-01 01             CZ 4C                Jiuquan SLS-603    Sledování     34A  
              Yaogan 31-01 02                                                     Sledování     34B  
              Yaogan 31-01 03                                                     Sledování     34C  
              WEINA 1B                                                            Technologie   34E  
11.04. 22:34  IRNSS-1I                    PSLV XL              Šríharikota FLP    Navigace      35A  
14.04. 23:13  CBAS                        Atlas 5/551          Canaveral SLC-41   Komunikace    36A  
              EAGLE                                                               Sledování     36B  
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Informace vycházejí z Jonathan's Space reportu, SPACE 50 a Gunter's Space Page.

Aktualizováno: 19.04.2018

[ Obsah | Aktuality | Archiv startů (od 07/96)
| 2000 | 2001 | 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 ]

Pokud není uvedeno jinak, jsou použité fotografie z NASA (viz. Using NASA Imagery) a dalších volně přístupných zdrojů.