Obsah > Aktuality > Starty raket > Starty raket v roce 2018
Datum  UT     Název                       Raketa               Kosmodrom          Mise          Označení
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
08.01. 01:00  USA 280 (Zuma)              Falcon 9 v1.2        Canaveral SLC-40   Radar         001A 
09.01. 03:24  Gaojing-1 03                CZ 2D                Tanegašima LC-9    Snímkování    002A 
              Gaojing-1 04                                                        Snímkování    002B 
11.01. 23:18  Beidou DW 26                CZ 3B/YZ-1           Xichang LC-2       Navigatio     003A 
              Beidou DW 27                                                        Navigatio     003B 
12.01. 03:59  Cartosat-2ER                PSLV XL              Šríharikota FLP    Snímkování    004A 
              LEO Vantage 1                                                       Komunikace    004C 
              ICEYE-X1                                                            Radar         004D 
              VividX2                                                             Snímkování    004E 
              INS-1C                                                                            004F 
              OBJECT G                                                                          004G 
              Landmapper-BC 3                                                     Snímkování    004H 
              Flock 3p'-3                                                         Snímkování    004J 
              Flock 3p'-2                                                         Snímkování    004K 
              Flock 3p'-1                                                         Snímkování    004L 
              Flock 3p'-4                                                         Snímkování    004M 
              Lemur-2-McCafferty                                                  Počasí        004N 
              Lemur-2-PeterWebster                                                Počasí        004P 
              Lemur-2-BrownCow                                                    Počasí        004Q 
              Lemur-2-DaveWilson                                                  Počasí        004R 
              DemoSat-2                                                                         004S 
              Microsat-TD                                                         Snímkování    004T 
              Arkyd-6A                                                            Snímkování    004V 
              MicroMAS-2A                                                         Astronomie    004W 
              PICSAT                                                              Věda          004X 
              Papillon                                                                          004Y 
              KHUSAT-3                                                                          004Z 
              KAUSAT-5                                                                          004AA
              TOM                                                                               004AB
              AMSAT AO-92                                                         Komunikace    004AC
              STEP Cube Lab                                                                     004AD
              SpaceBEE 4                                                                        004AE
              SpaceBEE 3                                                                        004AF
              SpaceBEE 2                                                                        004AG
              SpaceBEE 1                                                                        004AH
              CICERO-7                                                            Počasí        004AJ
              TYVAK-61c                                                           Astronomie    004AK
12.01. 22:11  USA 281 (NRO L-47)          Delta 4M+(5,2)       Vandenberg SLC-6   Radar         005A 
13.01. 07:10  LKW-3                       CZ 2D                Jiuquan SLS-603    Snímkování    006A 
17.01. 21:06  ASNARO-2                    Epsilon 2            Kagošima LP-M                    007A 
19.01. 04:12  OBJECT A                    CZ 11                Jiuquan                          008A 
              OBJECT B                                                                          008B 
              OBJECT C                                                                          008C 
              OBJECT D                                                                          008D 
              OBJECT E                                                                          008E 
              OBJECT F                                                                          008F 
20.01. 00:48  SBIRS GEO 4 (USA 282)       Atlas 5/401          Canaveral SLC-41                 009A 
21.01. 01:43  DOVE PIONEER                Electron             Mahia                            010A 
              Lemur-2-Tallhamn-ATC                                                Počasí        010B 
              LEMUR 2 MARSHALL                                                                  010C 
              LEMUR 2 TALLHAMN-ATC                                                              010E 
              HUMANITY STAR                                                                     010F 
25.01. 05:39  WEINA 1A                    CZ 2C                Xichang LC-3                     011A 
              YAOGAN-30 K                                                                       011B 
              YAOGAN-30 L                                                                       011C 
              YAOGAN-30 M                                                                       011D 
25.01. 22:20  AL YAH 3                    Ariane 5 ECA         Kourou ELA-3                     012A 
              SES 14                                                                            012B 
31.01. 21:25  SES-16/GOVSAT-1             Falcon 9 v1.2        Canaveral SLC-40                 013A 
01.02. 02:07  Kanopus V-3                 Sojuz 2.1a/Fregat    Vostočnyj 1S       Snímkování    014A 
              Kanopus V-4                                                         Snímkování    014B 
              OBJECT C                                                                          014C 
              OBJECT D                                                                          014D 
              OBJECT E                                                                          014E 
              OBJECT F                                                                          014F 
              OBJECT G                                                                          014G 
              OBJECT H                                                                          014H 
              OBJECT J                                                                          014J 
              S-NET C                                                                           014K 
02.02. 07:51  Zhang Heng 1                CZ 2D                Jiuquan N/A        Věda          015A 
              OBJECT B                                                                          015B 
              ZHANGZHENG-1                                                                      015C 
              NUSAT 4                                                                           015D 
              GOMX4-B                                                                           015E 
              GOMX4-A                                                                           015F 
              OBJECT G                                                                          015G 
              SHAONIAN XING                                                                     015H 
              OBJECT J                                                                          015J 
              NUSAT 5                                                                           015K 
03.02. 05:03  Tasuki                      SS 520-5             Kagošima LP-K      Komunikace    016A 
              OBJECT B                                                                          016B 
06.02. 20:45  Tesla Roadster              Falcon Heavy         KSC LC-39A         Test          017A 
12.02. 05:03  Beidou DW28                 CZ 3B/YZ-1           Xichang LC-2       Navigace      018A 
              Beidou DW29                                                         Navigace      018B 
13.02. 08:13  Progress MS-08              Sojuz 2.1a           Bajkonur PU-31/6   Nákl. loď     019A (připojení k ISS 15.02.2018)
22.02. 14:17  PAZ                         Falcon 9 v1.1        Vandenberg SLC-4E  Radar         020A 
              Tintin A                                                            Komunikace    020B 
              Tintin B                                                            Komunikace    020C 
27.02. 04:34  IGS Optical-6               H 2A/202             Tanegašima Y-1     Snímkování    021A 
01.03. 22:02  GOES S                      Atlas 5/541          Canaveral SLC-41   Meteorologie  022A 
06.03. 05:33  Hispasat 30W-6              Falcon 9 v1.2        Canaveral SLC-40   Komunikace    023A 
              PODSAT                                                              Technologie   023B 
09.03. 17:10  O3b FM15                    Sojuz ST-B/Fregat-MT Kourou ELS         Komunikace    024A 
              O3b FM16                                                            Komunikace    024B 
              O3b FM14                                                            Komunikace    024C 
              O3b FM13                                                            Komunikace    024D 
17.03. 07:10  LKW-4                       CZ 2D                Jiuquan SLS-603    Snímkování    025A 
21.03. 17:44  Sojuz MS-08                 Sojuz FG             Bajkonur PU-1/5    Osobní loď    026A (připojení k ISS 22.03.2018)
29.03. 11:26  GSAT-6A                     GSLV                 Šríharikota SLP    Komunikace    027A 
29.03. 17:38  Kosmos-2525                 Sojuz 2.1v           Pleseck 43/PU-4    Snímkování    028A 
29.03. 17:56  Beidou DW 30                CZ 3B/YZ-1           Xichang LC-2       Navigace      029A 
              Beidow DW 31                                                        Navigace      029B 
30.03. 14:13  Iridium SV148               Falcon 9 v1.1        Vandenberg SLC-4E  Komunikace    030A 
              Iridium SV149                                                       Komunikace    030B 
              Iridium SV157                                                       Komunikace    030C 
              Iridium SV140                                                       Komunikace    030D 
              Iridium SV145                                                       Komunikace    030E 
              Iridium SV146                                                       Komunikace    030F 
              Iridium SV144                                                       Komunikace    030G 
              Iridium SV150                                                       Komunikace    030H 
              Iridium SV142                                                       Komunikace    030J 
              Iridium SV143                                                       Komunikace    030K 
31.03. 03:22  Gaofen 1-02                 CZ 4C                Tanegašima LC-9    Snímkování    031A 
              Gaofen 1-03                                                         Snímkování    031B 
              Gaofen 1-04                                                         Snímkování    031C 
              Gaofen 1-04                                                         Snímkování    031D 
02.04. 20:30  Dragon CRS-14               Falcon 9 v1.1        Canaveral SLC-40   Nákl. loď     032A (připojení k ISS 04.04.2018)
05.04. 21:34  Superbird-8/DSN-1           Ariane 5 ECA         Kourou ELA-3       Komunikace    033A 
              Hylas 4                                                             Komunikace    033B 
10.04. 04:25  Yaogan 31-01 01             CZ 4C                Jiuquan SLS-603    Sledování     034A 
              Yaogan 31-01 02                                                     Sledování     034B 
              Yaogan 31-01 03                                                     Sledování     034C 
              WEINA 1B                                                            Technologie   034E 
11.04. 22:34  IRNSS-1I                    PSLV XL              Šríharikota FLP    Navigace      035A 
14.04. 23:13  CBAS                        Atlas 5/551          Canaveral SLC-41   Komunikace    036A 
              EAGLE                                                               Sledování     036B 
              USA 285                                                             Technologie   036E 
              USA 286                                                             Technologie   036F 
              USA 287                                                             Technologie   036G 
18.04. 22:11  Kosmos 2526                 Proton M/Briz-M      Bajkonur PU-81/24  Komunikace    037A 
18.04. 22:51  TESS                        Falcon 9 v1.2        Canaveral SLC-40   Astronomie    038A 
25.04. 17:57  SENTINEL 3B                 Rokot KM             Pleseck 133/PU-3   Snímkování    039A 
26.04. 04:42  ZHUHAI-1 OHS-01             CZ 11                Jiuquan            Snímkování    040A 
              ZHUHAI-1 OVS-02                                                     Snímkování    040B 
              ZHUHAI-1 OHS-02                                                     Snímkování    040C 
              ZHUHAI-1 OHS-03                                                     Snímkování    040D 
              ZHUHAI-1 OHS-04                                                     Snímkování    040E 
03.05. 16:06  Apstar 6C                   CZ 3B/G2             Xichang LC-3       Komunikace    041A 
05.05. 11:05  Mars InSight                Atlas 5/401          Vandenberg SLC-3E  Sonda k Marsu 042A 
              MarCO-A                                                             Sonda k Marsu 042B 
              MarCO-B                                                             Sonda k Marsu 042C 
08.05. 18:28  GaoFen 5                    CZ 4C                Tanegašima LC-9    Snímkování    043A 
11.05. 20:14  Bangabandhu 1               Falcon 9 v1.2        KSC LC-39A         Komunikace    044A 
20.05. 21:28  Queqiao                     CZ 4C                Xichang LC-3       Komunikace    045A 
              Longjiang 1                                                         Astronomie    045B 
              Longjiang 2                                                         Astronomie    045C 
21.05. 08:44  Cygnus OA-9                 Antares 230          Wallops LP-0A      Nákl. loď     046A (připojení k ISS 24.05.2018)
              Aerocube 12A                                                        Com/Met       046C 
              Aerocube 12B                                                        Com/Met       046D 
              Lemur-2-Vu                                                          Com/Met       046E 
              Lemur-2-Alexander                                                   Com/Met       046F 
              Lemur-2-TomHenderson                                                Technologie   046G 
              Lemur-2-Yuasa                                                       Technologie   046H 
22.05. 19:47  GRACE-FO 1                  Falcon 9 v1.2        Vandenberg SLC-4E  Věda          047A 
              GRACE-FO 2                                                          Věda          047B 
              Iridium 161                                                         Komunikace    047C 
              Iridium 152                                                         Komunikace    047D 
              Iridium 147                                                         Komunikace    047E 
              Iridium 110                                                         Komunikace    047F 
              Iridium 162                                                         Komunikace    047G 
02.06. 04:13  Gao Fen 6                   CZ 2D                Jiuquan N/A        Snímkování    048A 
              Luojia-1 KSW 01                                                     Snímkování    048B 
04.06. 04:45  SES-12                      Falcon 9 v1.2        Canaveral SLC-40   Komunikace    049A 
05.06. 13:07  Fengyun 2 09                CZ 3A                Xichang LC-2       Počasí        050A 
06.06. 11:12  Sojuz MS-09                 Sojuz FG             Bajkonur PU-1/5    Osobní loď    051A (připojení k ISS 08.06.2018)
12.06. 04:20  IGS R-6                     H 2A/202             Tanegašima Y-1     Radar         052A 
16.06. 21:46  Kosmos-2527 (Glonass)       Sojuz 2.1b/Fregat-M  Pleseck 43/PU-4    Navigace      053A 
27.06. 03:30  XJS A                       CZ 2C                Xichang LC-3       Technologie   054A 
              XJS B                                                               Technologie   054B 
29.06. 09:42  Dragon CRS-15               Falcon 9 v1.2        KSC LC-39A         Nákl. loď     055A (připojení k ISS 02.07.2018)
09.07. 03:56  PAKTES 1A                   CZ 2C                Jiuquan N/A        Snímkování    056A 
              PRSS 1                                                              Snímkování    056B 
09.07. 20:58  Beidou IGSO-7               CZ 3A                Xichang LC-2       Navigace      057A 
09.07. 21:51  Progress MS-09              Sojuz 2.1a           Bajkonur PU-31/6   Nákl. loď     058A (připojení k ISS 10.07.2018)
22.07. 05:50  TELSTAR 19V                 Falcon 9 v1.2        Canaveral SLC-40   Komunikace    059A 
25.07. 11:25  GalileoSat-23               Ariane 5ES           Kourou ELA-3       Navigace      060A 
              GalileoSat-24                                                       Navigace      060B 
              GalileoSat-25                                                       Navigace      060C 
              GalileoSat-26                                                       Navigace      060D 
25.07. 11:39  IRIDIUM 160                 Falcon 9 v1.2        Vandenberg SLC-4E  Komunikace    061A 
              IRIDIUM 166                                                         Komunikace    061B 
              IRIDIUM 158                                                         Komunikace    061C 
              IRIDIUM 165                                                         Komunikace    061D 
              IRIDIUM 155                                                         Komunikace    061E 
              IRIDIUM 154                                                         Komunikace    061F 
              IRIDIUM 163                                                         Komunikace    061G 
              IRIDIUM 156                                                         Komunikace    061H 
              IRIDIUM 164                                                         Komunikace    061J 
              IRIDIUM 159                                                         Komunikace    061K 
29.07. 01:48  BEIDOU 3M5                  CZ 3B/YZ-1           Xichang LC-3       Navigace      062A 
              BEIDOU 3M6                                                          Navigace      062B 
31.07. 03:00  GAOFEN 11                   CZ 4B                Tanegašima LC-9    Snímkování    063A 
07.08. 05:18  TELKOM-4 (Merah Putih)      Falcon 9 v1.2        Canaveral SLC-40   Komunikace    064A 
12.08. 07:31  PARKER SOLAR PROBE          Delta 4 Heavy / Star Canaveral SLC-37B  Astronomie    065A 
22.08. 21:20  AEOLUS                      Vega                 Kourou ELA-1/ELV   Věda          066A 
25.08. 23:52  BEIDOU 3M11                 CZ 3B/YZ-1           Xichang LC-3       Navigace      067A 
              BEIDOU 3M12                                                         Navigace      067B 
07.09. 03:15  HAIYANG 1C                  CZ 2C                Tanegašima LC-9    Snímkování    068A 
10.09. 04:45  TELSTAR 18V                 Falcon 9 v1.2        Canaveral SLC-40   Komunikace    069A 
15.09. 13:02  ICESAT-2                    Delta 7420-10        Vandenberg SLC-2E  Snímkování    070A 
              ELFIN                                                               Věda          070B 
              ELFIN-STAR                                                          Věda          070C 
              CP7                                                                 Technologie   070D 
              SurfSat                                                             Technologie   070E 
16.09. 16:38  SSTL S1-4                   PSLV CA              Šríharikota FLP    Snímkování    071A 
              NOVASAR 1                                                           Snímkování    071B 
19.09. 14:07  BEIDOU 3M13                 CZ 3B/YZ-1           Xichang            Navigace      072A 
              BEIDOU 3M14                                                         Navigace      072B 
22.09. 17:52  HTV-7                       H 2B/304             Tanegašima Y-2     Nákl. loď     073A 
25.09. 22:38  AZERSPACE 2/INTELSAT 38     Ariane 5 ECA         Kourou ELA-3       Komunikace    074A 
              HORIZONS 3E                                                         Komunikace    074B 
29.09. 04:13  CENTISPACE-1 S1             Kuaizhou             Jiuquan            Technologie   075A 
08.10. 02:21  SAOCOM-1A                   Falcon 9 v1.2        Vandenberg SLC-4E  Radar         076A 
09.10. 02:21  YAOGAN-32 A                 CZ 2C/YZ-1S          Jiuquan SLS-603    Sledování     077A 
              YAOGAN-32 B                                                         Sledování     077B 
15.10. 04:23  Beidou-3 M15                CZ 3B/YZ-1           Xichang LC-3       Navigace      078A 
              Beidou-3 M16                                                        Navigace      078B 
17.10. 04:15  AEHF 4 (USA 288)            Atlas 5/551          Canaveral SLC-41   Komunikace    079A 
20.10. 01:45  BepiColombo MPO             Ariane 5 ECA         Kourou ELA-3       k Merkuru     080A 
24.10. 22:57  Hai Yang 2 02               CZ 4B                Taiyuan LC9        Snímkování    081A 
              Tangguo Guan                                                        Komunikace    081B 
25.10. 00:15  Kosmos-2528                 Sojuz 2.1b           Pleseck LC43/4     Sledování     082A 
29.10. 00:43  Zhongfa Haiyang W.          CZ 2C                Jiuquan Pad 603    Snímkování    083A 
              Changsha gaoxin                                                     Technologie   083B 
              Xiaoxiang-1 02 xing                                                 Technologie   083C 
              Zhaojin-1                                                           Technologie   083D 
              CubeBel-1                                                           Komunikace    083E 
              OBJECT F                                                                          083F 
              Tianqi-1                                                            Technologie   083G 
              Changsha gaoxin TY4-                                                Technologie   083H 
29.10. 04:08  Ten-Koh                     H 2A/202             Tanegašima Y       Technologie   084A 
              Ibuki 2                                                             Klima         084B 
              KhalifaSat                                                          Snímkování    084F 
              OBJECT G                                                                          084G 
              Diwata 2                                                            Snímkování    084H 
              AUTCube-2                                                           Technologie   084J 
              Aoi                                                                 Astronomie    084K 
01.11. 15:57  Beidou DW 41                CZ 3B/G2             Xichang LC2        Navigace      085A 
03.11. 20:17  Kosmos-2529                 Sojuz 2.1b/Fregat-M  Pleseck LC43/4     Navigace      086A 
              FREGAT R/B                                                                        086B 
07.11. 00:47  MetOp-C                     Sojuz ST-B/Fregat-MT Kourou ELS         Počasí        087A 
11.11. 03:50  CICERO-10                   Electron             Mahia LC1          Počasí        088A 
              Lemur-2-Zupanski                                                    Počasí        088B 
              Lemur-2-Chanusiak                                                   Počasí        088C 
              IRVINE01                                                            Technologie   088D 
              Proxima I                                                           Komunikace    088E 
              Proxima II                                                          Komunikace    088F 
              Pride of Bavaria                                                    Technologie   088G 
              Lemur-2-Chanusiak                                                   Počasí        088H 
14.11. 11:38  GSAT-29                     GSLV Mk.III          Šríharikota SLP    Komunikace    089A 
15.11. 20:46  Es'hailsat-2                Falcon 9 v1.2        KSC LC-39A         Komunikace    090A 
16.11. 18:14  Progress MS-10              Sojuz FG             Bajkonur PU-1/5    Nákl. loď     091A 
17.11. 09:01  Cygnus NG-10                Antares 230          Wallops LP-0A      Nákl. loď     092A 
18.11. 18:07  Beidou DW42                 CZ 3B/YZ-1           Xichang            Navigace      093A 
              Beidou DW43                                                         Navigace      093B 
19.11. 23:40  Shiyan 6                    CZ 2D                Jiuquan            Snímkování    094A 
              Jiading-1                                                           Komunikace    094B 
              Tianzhi 1                                                           Technologie   094C 
              Tianping-1A                                                         Kalibrace     094D 
              Tianping-1B                                                         Kalibrace     094E 
              OBJECT F                                                                          094F 
              OBJECT G                                                                          094G 
21.11. 01:42  Mohammed VI-B               Vega                 Kourou ELA-1/ELV   Snímkování    095A 
29.11. 04:27  HySIS                       PSLV CA              Šríharikota FLP    Snímkování    096A 
              Global-1                                                            Snímkování    096B 
              OBJECT C                                                                          096C 
              FACSAT                                                              Snímkování    096D 
              Flock 3r-10                                                         Snímkování    096E 
              Flock 3r-12                                                         Snímkování    096F 
              Flock 3r-11                                                         Snímkování    096G 
              Flock 3r-5                                                          Snímkování    096H 
              Flock 3r-8                                                          Snímkování    096J 
              Reaktor Hello World                                                 Komunikace    096K 
              OBJECT L                                                                          096L 
              OBJECT M                                                                          096M 
              OBJECT N                                                                          096N 
              OBJECT P                                                                          096P 
              Flock 3r-4                                                          Snímkování    096Q 
              Flock 3r-3                                                          Snímkování    096R 
              Flock 3r-16                                                         Snímkování    096S 
              Flock 3r-15                                                         Snímkování    096T 
              OBJECT U                                                                          096U 
              InnoSAT-2                                                           Technologie   096V 
              PSLV R/B                                                                          096W 
              OBJECT X                                                                          096X 
              Flock 3r-6                                                          Snímkování    096Y 
              Flock 3r-7                                                          Snímkování    096Z 
              OBJECT AA                                                                         096AA
              OBJECT AB                                                                         096AB
              OBJECT AC                                                                         096AC
              OBJECT AD                                                                         096AD
              Flock 3r-1                                                          Snímkování    096AE
              Flock 3r-2                                                          Snímkování    096AF
              Flock 3r-14                                                         Snímkování    096AG
              Flock 3r-13                                                         Snímkování    096AH
30.11. 02:37  Kosmos-2530                 Rokot KM             Pleseck 133/PU-3   Komunikace    097A 
              Kosmos-2531                                                         Komunikace    097B 
              Kosmos-2532                                                         Komunikace    097C 
              OBJECT D                                                                          097D 
              OBJECT E                                                                          097E 
03.12. 11:31  Sojuz MS-11                 Sojuz FG             Bajkonur PU-1/5    Osobní loď    098A 
03.12. 18:34  OBJECT A                    Falcon 9 v1.2        Vandenberg SLC-4E                099A 
              OBJECT B                                                                          099B 
              OBJECT C                                                                          099C 
              ICEYE-X2                                                            Radar         099D 
              STPSat 5                                                            Technologie   099E 
              OBJECT F                                                                          099F 
              OBJECT G                                                                          099G 
              Hawk A                                                              Elint         099H 
              OBJECT J                                                                          099J 
              Landmapper-BC4                                                      Snímkování    099K 
              OBJECT L                                                                          099L 
              OBJECT M                                                                          099M 
              Flock 3s-1                                                          Snímkování    099N 
              OBJECT P                                                                          099P 
              RANGE A                                                             Technologie   099Q 
              RANGE B                                                             Technologie   099R 
              OBJECT S                                                                          099S 
              OBJECT T                                                                          099T 
              OBJECT U                                                                          099U 
              OBJECT V                                                                          099V 
              OBJECT W                                                                          099W 
              OBJECT X                                                                          099X 
              OBJECT Y                                                                          099Y 
              OBJECT Z                                                                          099Z 
              SNUSAT 2                                                            Snímkování    099AA
              OBJECT AB                                                                         099AB
              SNUGLITE                                                            Tech/Comms    099AC
              OBJECT AD                                                                         099AD
              OBJECT AE                                                                         099AE
              OBJECT AF                                                                         099AF
              Flock 3s-3                                                          Snímkování    099AG
              OBJECT AH                                                                         099AH
              Eaglet 1                                                            Snímkování    099AJ
              OBJECT AK                                                                         099AK
              ESEO                                                                Technologie   099AL
              CSIM-FD                                                             Technologie   099AM
              Hawk B                                                              Elint         099AN
              OBJECT AP                                                                         099AP
              OBJECT AQ                                                                         099AQ
              SkySat C12                                                          Snímkování    099AR
              OBJECT AS                                                                         099AS
              Hawk C                                                              Elint         099AT
              OBJECT AU                                                                         099AU
              OBJECT AV                                                                         099AV
              SkySat C13                                                          Snímkování    099AW
              OBJECT AX                                                                         099AX
              Suomi-100                                                           Technologie   099AY
              Al Farabi 2                                                         Komunikace    099AZ
              OBJECT BA                                                                         099BA
              OBJECT BB                                                                         099BB
              OBJECT BC                                                                         099BC
              OBJECT BD                                                                         099BD
              OBJECT BE                                                                         099BE
              NEXTSat-1                                                           IR Astron     099BF
              Global-2                                                            Snímkování    099BG
              OBJECT BH                                                                         099BH
              PW-Sat 2                                                            Technologie   099BJ
              OBJECT BK                                                                         099BK
              OBJECT BL                                                                         099BL
              OBJECT BM                                                                         099BM
              OBJECT BN                                                                         099BN
              OBJECT BP                                                                         099BP
              OBJECT BQ                                                                         099BQ
              Flock 3s-2                                                          Snímkování    099BR
04.12. 20:37  Geo-Kompsat 2A              Ariane 5 ECA         Kourou ELA-3       Komunikace    100A 
              GSAT-11                                                             Komunikace    100B 
05.12. 18:16  Dragon CRS-16               Falcon 9 v1.2        Canaveral SLC-40   Nákl. loď     101A 
07.12. 04:12  SaudiSat-5A                 CZ 2D/YZ-3           Jiuquan            Technologie   102A 
              SaudiSat-5B                                                         Technologie   102B 
              Tianyi X1                                                           Snímkování    102C 
              Tianyi X2                                                           Snímkování    102D 
              Tianyi X3                                                           Snímkování    102E 
              Piao chong 1                                                        Komunikace    102F 
              Piao chong 2                                                        Komunikace    102G 
              Piao chong 3                                                        Komunikace    102H 
              Piao chong 4                                                        Komunikace    102J 
              Piao chong 5                                                        Komunikace    102K 
              Piao chong 6                                                        Komunikace    102L 
              Weina-1 03                                                          Snímkování    102M 
              OBJECT N                                                                          102N 
              OBJECT P                                                                          102P 
07.12. 18:23  Chang'e 4                   CZ 3B/G2             Xichang LC-2       Měsíc         103A 
16.12. 06:33  OBJECT A                    Electron             Mahia                            104A 
              OBJECT B                                                                          104B 
              OBJECT C                                                                          104C 
              OBJECT D                                                                          104D 
              OBJECT E                                                                          104E 
              OBJECT F                                                                          104F 
              CHOMPTT                                                             Technologie   104G 
              OBJECT H                                                                          104H 
              OBJECT J                                                                          104J 
              OBJECT K                                                                          104K 
              OBJECT L                                                                          104L 
              Goergen (SHFT-1                                                     Astronomie    104M 
              OBJECT N                                                                          104N 
              OBJECT P                                                                          104P 
              OBJECT Q                                                                          104Q 
19.12. 10:40  GSAT-7A                     GSLV                 Šríharikota SLP    Komunikace    105A 
19.12. 16:37  CSO-1                       Sojuz ST-A/Fregat    Kourou ELS         Snímkování    106A 
21.12. 00:20  Kosmos 2533                 Proton M/Briz-M      Bajkonur PU-81/24  Komunikace    107A 
21.12. 23:51  Honygun GJYW                CZ 11                Jiuquan            Komunikace    108A 
21.12. 13:51  GPS III SV01 (USA 289)      Falcon 9             Canaveral SLC-40   Navigace      109A 
24.12. 16:53  TJS-3                       CZ 3C/G2             Xichang            Sledování     110A 
27.12. 02:07  Kanopus-V No. 5             Sojuz 2.1a/Fregat-M  Vostočnyj 1S       Snímkování    111A 
              Kanopus-V No. 6                                                     Snímkování    111B 
              OBJECT C                                                                          111C 
              OBJECT D                                                                          111D 
              OBJECT E                                                                          111E 
              OBJECT F                                                                          111F 
              OBJECT G                                                                          111G 
              OBJECT H                                                                          111H 
              OBJECT J                                                                          111J 
              OBJECT K                                                                          111K 
              OBJECT L                                                                          111L 
              OBJECT M                                                                          111M 
              OBJECT N                                                                          111N 
              OBJECT P                                                                          111P 
              OBJECT Q                                                                          111Q 
              OBJECT R                                                                          111R 
              Flock 3k-3/Dove 1068                                                Snímkování    111S 
              Flock 3k-4/Dove 1063                                                Snímkování    111T 
              Flock 3k-1/Dove 1062                                                Snímkování    111U 
              Flock 3k-2/Dove 106c                                                Snímkování    111V 
              Flock 3k-6/Dove 1069                                                Snímkování    111W 
              OBJECT X                                                                          111X 
              OBJECT Y                                                                          111Y 
              Flock 3k-5/Dove 1067                                                Snímkování    111Z 
              OBJECT AA                                                                         111AA
              Flock 3k-8/Dove 106b                                                Snímkování    111AB
              Flock 3k-7/Dove 106a                                                Snímkování    111AC
              Flock 3k-12/Dove 106                                                Snímkování    111AD
              Flock 3k-11/Dove 106                                                Snímkování    111AE
              Flock 3k-10/Dove 106                                                Snímkování    111AF
              Flock 3k-9/Dove 1065                                                Snímkování    111AG
              OBJECT AH                                                                         111AH
              OBJECT AJ                                                                         111AJ
29.12. 08:00  Chongqing                   CZ 2D/YZ-3           Jiuquan            Komunikace    112A 
              Yunhai-2 01                                                         Počasí        112B 
              Yunhai-2 02                                                         Počasí        112C 
              Yunhai-2 03                                                         Počasí        112D 
              Yunhai-2 04                                                         Počasí        112E 
              Yunhai-2 05                                                         Počasí        112F 
              Yunhai-2 06                                                         Počasí        112G 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Informace vycházejí z Jonathan's Space reportu, SPACE 50 a Gunter's Space Page.

Aktualizováno: 03.02.2019

[ Obsah | Aktuality | Archiv startů (od 07/96)
| 2000 | 2001 | 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 ]


Pokud není uvedeno jinak, jsou použité fotografie z NASA (viz. Using NASA Imagery) a dalších volně přístupných zdrojů.